Seniorke odnijele veliku pobjedu!

U nedjelju, 12. studenog, seniorke OK Nebo zasluženo su osvojile 3 boda u utakmici 6.kola 1.B NOL protiv OK Velika Gorica.

Prvi set je počeo loše, bilo je puno greški. No iako nije bilo lako, završio je pobjedom OK Nebo, 25:23. U drugo setu seniorke su pokazale što znaju i ekipu iz Velike Gorice ostavile ispod 10 poena. Ni u trećem setu nije falilo odlične odbojke te su taj set pobijedile 25:12. Prijem i obrana su odradile svoj dio, iako je prvi libero domaće ekipe ozlijeđen. Ana Zagorec, drugi libero, dala je sve od sebe i pokazala što zna. Ostatak ove mlade ekipe pokazao je, također, koliki potencijal ima.

Sljedeću utakmicu OK Nebo igra protiv OK Vrbovec u gostima, u nedjelju, 19.11 u 16:00h.